Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Doradztwo indywidualne

Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 2 (2017)

Animatorzy subregionalni

Fundacja FLZB (południe woj. lubelskiego)

Powiaty: opolski, kraśnicki janowski, hrubieszowski, tomaszowski i biłgorajski

Halina Maciocha - tel.: 503 306 556; h.maciocha@barr.org.pl

Powiaty: chełmski (ziemski i grodzki), zamojski (ziemski i grodzki), krasnostawski i świdnicki.

Maciej Mulawa - tel.: 606 925 977; flzb@lbl.pl

FLOP (północ woj. lubelskiego)

Powiaty: lubelski (grodzki), rycki, puławski, bialski (grodzki i ziemski),

Krzysztof Jakubowski - tel.: 513 979 597; flop.lokalnie2@gmail.com

Powiaty: lubelski  (ziemski), łukowski, radzyński, lubartowski, parczewski, włodawski, łęczyński.

Krzysztof Kowalik - 508 087 959; flop.lokalnie2@gmail.com

 

Animatorzy lokalni (południe woj. lubelskiego)

L.p.

L.p.

Powiat

Nazwisko i Imię Animatora lokalnego

  1.  

Janowski

Emilia Żuber, 508 120 115; emilia.zuber@wp.eu

  1.  

Biłgorajski

Andrzej Klucha, 509 655 124; klucha.andrzej@wp.pl 

  1.  

Hrubieszowski

 Aneta Hołuj, 607310 037; aneta-holuj@wp.pl

  1.  

Tomaszowski

Ela Matyjanka, 609105123; elkam2@tlen.pl;

  1.  

Zamojski  ziemski

Daria Burcon, 796498066; daria.burcon@wp.pl

  1.  

Zamojski  grodzki

Marcelina Pogódz-Kukiełka, 697683765; marcelinap0@vp.pl

  1.  

Chełmski grodzki 

Katarzyna Janiak Olszacka, 781027695; katarzyna.olszacka@onet.pl

  1.  

Chełmski ziemski

Renata Lalik, 507 695 687; renata-lalik@wp.pl   

  1.  

Krasnostawski

Elżbieta Makuch,  602527065,  elamakuch@op.pl

  1.  

Kraśnicki

Renata Makuch, 667 150 955, r.makuch@barr.org.pl

  1.  

Opolski

Robert Obel, 725475546, oobelrobert@gmail.com

  1.  

Świdnicki

 Stanisław Osiewicz 501624889, st.osiewicz@gmail.com

 

 

 

Animatorzy lokalni (północ woj. lubelskiego)

Lp. Nazwa powiatu Imię i nazwisko  Organizacja tel. e-mail
1 m. Lublin Barbara Krawczyk Fundacja Aktywator, Warsztaty Terapii Zajęciowej 691 488 576 f.aktywator@gmail.com
Agnieszka Szypulska KURS W PRZYSZŁOŚĆ 507 334 706 aga.szypulska@gmail.com 
2 lubelski Barbara Małek Lokalna Grupa Działania na Rzecz Rozwoju Gmin Powiatu Lubelskiego „Kraina wokół Lublina” 609 902 603 basiapiotr@wp.pl
Ewa Rębecka   Bychawskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych 606 964 537 ewa.rebecka@poczta.onet.pl
3 m. Biała Podlaska Łukasz Węda   501 266 672 napoleon1789@gmail.com
4 bialski Katarzyna Jendruchniewicz Fundacja ‘’W te pędy” 511 562 007 kjendruchniewicz@tlen.pl
5 puławski Katarzyna Adamska Stowarzyszenie Przeszłość-Przyszłości  725-756-110   kadamska51@gmail.com
6 lubartowski Agnieszka Piecyk Urząd Gminy Jeziorzany  661 406 250 agnieszka.piecyk@op.pl
7 rycki Anna Wąsowska ew. Marlena Demakin LGD "Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej" 606835659 lgdryki@gmail.com
8 parczewski Mirosław Dorosz LGD „Jagiellońska Przystań” 501 675 904 biuro@lgdparczew.pl
9 radzyński Katarzyna Krupska-Grudzień LGD Zapiecek 500 146 461 kgrudzien@poczta.fm
10 łęczyński Anna Płoszaj Łęczyńskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych 692 111 828 aniczka58@onet.eu
Marzena Szypulska   539 929 289 m.szypulska@interia.pl
11 łukowski Anna Płoszaj LGD „RAZEM” 609 412 014 poczta@lgdrazem.pl
12 włodawski Krystyna Kończal Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu we Włodawie 723 055 723 wolontariat@wlodawa.eu

 


 

Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO (2014 - 2016)

Kontakt do Mobilnych Animatorów – 2016 rok

Powiaty Grodzkie

Imię i nazwisko

Kontakt do animatora

  1. Biała Podlaska

Maciej Mulawa

606 925 977; ffl@ffl.org.pl;

  1. Chełm

Grzegorz Gorczyca

502342117, 535853453; akchelmski@hoga.pl

  1. Lublin

Dariusz Figura

609323042; d.figura@teatrikon.pl

  1. Zamość

Marzena Miśkiewicza

697 387 655; marzena_miskiewicz@interia.pl

Powiaty Ziemskie

Imię i nazwisko

Kontakt do animatora

  1. Bialski

Mariusz Zańko

600 336 316, mariusz.zanko@onet.eu

  1. Biłgorajski

Andrzej Klucha

509 655 124; klucha.andrzej@wp.pl

  1. Chełmski

Grzegorz Gorczyca

502342117, 535853453; akchelmski@hoga.pl

  1. Hrubieszowski

Marcin Kosakowski

516 620 792; m.kosakowski22@gmail.com

  1. Janowski

Adrian Łobacz

506 242 158; alobacz@frampol.pl

  1. Krasnostawski

Monika Frączek

509-035-718; monikafraczek@op.pl

  1. Kraśnicki

Andrzej Szarlip

605927549; aszarlip@o2.pl

  1. Lubartowski

Jakub Wróblewski

691 356 573; kubalub22@gmail.com

  1. Lubelski

Sałek Magdalena

798 432 360; magdalena.salek@gmail.com

  1. Łęczyński

Michał Woźniak

604-241-719; mwozniak84@gmail.com   michal.wozniak@ludwin.powiatleczynski.pl

  1. Łukowski

Łukasz Szczepańczyk

25 797 06 73, 503 028 322; sz-l@o2.pl

  1. Opolski

Halina Maciocha

503 306 556; h.maciocha@barr.org.pl

  1. Parczewski

Jakub Wróblewski

691 356 573; kubalub22@gmail.com

  1. Puławski

Katarzyna Nowek

508-429-752; katarzyna_nowek@wp.pl

  1. Radzyński

Łukasz Szczepańczyk

25 797 06 73, 503 028 322; sz-l@o2.pl

  1. Rycki

Katarzyna Nowek

508-429-752;katarzyna_nowek@wp.pl

  1. Świdnicki

Maciej Lubaś

503 451 600; maciej_lubas@wp.pl

  1. Tomaszowski

Katarzyna Poźniak

694 146 458 katarzyna.lipska23@wp.pl

  1. Włodawski

Michał Woźniak

604-241-719; mwozniak84@gmail.com

michal.wozniak@ludwin.powiatleczynski.pl

  1. Zamojski

Katarzyna Poźniak

694 146 458; katarzyna.lipska23@wp.pl   

 

Kontakt do Mobilnych Animatorów – 2015 rok

Powiaty Grodzkie

Imię i nazwisko

Kontakt do animatora

  1. Biała Podlaska

Barbara Dąbek

516127259; brbdabek@gmail.com;

  1. Chełm

Grzegorz Gorczyca

502342117, 535853453; akchelmski@hoga.pl

  1. Lublin

Dariusz Figura

609323042; d.figura@teatrikon.pl

  1. Zamość

Marzena Miśkiewicza

697 387 655; marzena_miskiewicz@interia.pl

Powiaty Ziemskie

Imię i nazwisko

Kontakt do animatora

  1. Bialski

Barbara Dąbek

516127259; brbdabek@gmail.com

  1. Biłgorajski

Andrzej Klucha

509 655 124; klucha.andrzej@wp.pl

  1. Chełmski

MagdaMańkowska

790-714-463; magda.mankowska@interia.eu

  1. Hrubieszowski

Marcin Kosakowski

516 620 792; m.kosakowski22@gmail.com

  1. Janowski

Adrian Łobacz

506 242 158; alobacz@frampol.pl

  1. Krasnostawski

Monika Frączek

509-035-718; monikafraczek@op.pl

  1. Kraśnicki

Andrzej Szarlip

605927549; aszarlip@o2.pl

  1. Lubartowski

Jakub Wróblewski

691 356 573; kubalub22@gmail.com

  1. Lubelski

Sałek Magdalena

798 432 360; magdalena.salek@gmail.com

  1. Łęczyński

Michał Woźniak

604-241-719; mwozniak84@gmail.com   michal.wozniak@ludwin.powiatleczynski.pl

  1. Łukowski

Łukasz Szczepańczyk

25 797 06 73, 503 028 322; sz-l@o2.pl

  1. Opolski

Honorata Matyjaszczyk

661 361 136; h.matyjaszczyk@fundacja.lublin.pl

  1. Parczewski

Mirosław Dorosz

501675904; m.dorosz@interia.eu 

  1. Puławski

Katarzyna Nowek

508-429-752; katarzyna_nowek@wp.pl

  1. Radzyński

Monika Nikończuk

530681236, nikonczuk@interia.pl

  1. Rycki

Katarzyna Nowek

508-429-752;katarzyna_nowek@wp.pl

  1. Świdnicki

Maciej Lubaś

503 451 600; maciej_lubas@wp.pl

  1. Tomaszowski

Katarzyna Poźniak

694 146 458 katarzyna.lipska23@wp.pl

  1. Włodawski

Michał Woźniak

604-241-719; mwozniak84@gmail.com

michal.wozniak@ludwin.powiatleczynski.pl

  1. Zamojski

Katarzyna Poźniak

694 146 458; katarzyna.lipska23@wp.pl   

 

Kontakt do Mobilnych Animatorów - 2014 r.

Powiaty Grodzkie

Imię i nazwisko

Kontakt do animatora

Biała Podlaska  

Ewa Koziara

513 236 751;  ewakoziara@autograf.pl

Chełm

Grzegorz Gorczyca

502 342 117;  akchelmski@hoga.pl

Lublin

Dariusz Figura

609 323 042;   d.figura@teatrikon.pl

Zamość

Marzena Miśkiewicz

697 387 655;   marzena_miskiewicz@interia.pl

Powiaty Ziemskie

Imię i nazwisko

Kontakt do animatora

Bialski

Barbara Dąbek

516 127 259;   brbdabek@gmail.com

Biłgorajski

Andrzej Klucha

509 655 124;    klucha.andrzej@wp.pl

Chełmski

Magda Mańkowska

732 702 746;  magda.mankowska@interia.eu

Hrubieszowski

Marcin Kosakowski

516 620 792;    m.kosakowski22@gmail.com

Janowski

Adrian Łobacz

506 242 158;    alobacz@frampol.pl

Krasnostawski

Monika Frączek

732 702 747;   monikafraczek@op.pl

Kraśnicki

Andrzej Szarlip

605 927 549;   aszarlip@o2.pl

Lubartowski

Jakub Wróblewski

691 356 573;   kubalub22@gmail.com

Lubelski

Sałek Magdalena

798 432 360;    magdalena.salek@gmail.com

Łęczyński

Michał Woźniak

604 241 719;    mwozniak84@gmail.com

Łukowski

Łukasz Szczepańczyk

503 028 322;    sz-l@o2.pl

Opolski

Honorata Matyjaszczyk

661 361 136; h.matyjaszczyk@fundacja.lublin.pl

Parczewski

Mirosław Dorosz

501 675 904;   m.dorosz@interia.eu

Puławski

Agnieszka Kawka

663 502 597;  gusik6@wp.pl

Radzyński

Monika Nikończuk

530 681 236;  nikonczuk@interia.pl

Rycki

Katarzyna Nowek

508 429 752;   katarzyna_nowek@wp.pl

Świdnicki

Maciej Lubaś

503 451 600;  lubasmaciej@gmail.com

Tomaszowski

Aleksander Jurzysta

84 664 13 40;  aleksander.jurzysta@wp.pl

Włodawski

Mariusz Zańko

600 336 316;  mariusz.zanko@powiat.wlodawa.pl

Zamojski

Katarzyna Poźniak

694 146 458;    katarzyna.lipska23@wp.pl