Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Aktualności

07.04.2016

Niniejszym, zamieszczam listę dofinansowanych projektów złożonych w trzecim konkursie grantowym w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO". Dofinansowanie otrzymało 111 projektów na łączną sumę 478.551,00 zł.

>>>lista dofinansowanych projektów w pdf<<<

Projekty które otrzymały dotację w najbliższych dniach będą mailowo o tym poinformowane i poproszone o przygotowanie danych do umowy. Prosimy sprawdzać maila podanego we wniosku i na nie odpowiadać. W przypadku braku kompletu danych do umowy ( w terminie do 2 tygodni od wysłania maila z prośbą) dotacja przechodzi na kolejną organizację z listy projektów niedofinansowanych.

Przyznana dotacja nie podlega negocjacjom. Jeżeli Państwo nie przyjmą zaproponowanej dotacji kwota dofiansowania przechodzi na kolejną organizację z listy projektów niedofinansowanych. Sugestie co do obcięć w budżetach otrzymają Państwo mailowo. Wnioskodawca nie ma obowiazku pokrywania obciętej kwoty dotacji z innych źródeł.

Prośby o przedstawienie punktacji z kart oceny oraz komentarze ekspertów prosimy kierować na mail flzb@lbl.pl. Prośby prosimy kierować wyłącznie z maila na który został złożony wniosek w terminie do końca kwietnia 2016r.