Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Aktualności

26.09.2023

Zapraszamy na Lubelskie Forum NGO, które odbędzie się w dniach 12-13 października 2023 roku. To dwudniowa konferencja poświęcona działalności organizacji pozarządowych w województwie lubelskim.

Pierwszy dzień rozpoczniemy konferencją, na której zostaną poruszone m.in. programy rządowe jako źródła finansowania działalności NGO, nowa perspektywa i możliwości wsparcia organizacji pozarządowych jako odbiorców i realizatorów projektów z EFS+ oraz panel dyskusyjny na temat Capacity building. Pierwszego dnia odbędzie się również Gala III Sektora, na której zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia dla lubelskich organizacji pozarządowych. Gala zakończy się koncertem ANNY RUSOWICZ.

Drugi dzień będzie miał charakter praktyczny – to 8 różnorodnych warsztatów tematycznych ściśle związanych z działalnością pozarządową, które poprowadzą praktycy z terenu województwa lubelskiego i nie tylko. W tym warszaty z Mikrograntów Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO prowadzone przez koordynatora projektu Macieja Mulawę.

więcej »
23.06.2023

W ostatnich tygodniach pojawiło się wiele nowych konkursów, zebraliśmy informacje o części z nich.

więcej »
29.05.2023

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej zaprasza na szkolenie „Jak pozyskać fundusze na działalność organizacji pozarządowej?”, które odbędą sie 3 i 4 czerwca w godz. 9.00-15.00 w siedzibie FFLZB przy ul. 3-Maja 47/17.

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej zaprasza na szkolenie „Jak pozyskać fundusze na działalność organizacji pozarządowej?”

więcej »
26.04.2023

Niniejszym, zamieszczam listę oceny merytorycznej z informacją o dofinansowaniu projektów złożonych w konkursie grantowym w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 5" w 2023 roku. Dofinansowanie otrzymało 54 projektów na łączną kwotę 311.016 zł.

więcej »