Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Mapka z mobilnymi animatorami

Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 4 (2020)

Animatorzy subregionalni

Fundacja FLZB (południe woj. lubelskiego)

Powiaty: opolski, kraśnicki janowski, hrubieszowski, tomaszowski i biłgorajski

Irena Gadaj - tel.: 510 733 001; irena@lbl.pl

 

Powiaty: chełmski (ziemski i grodzki), zamojski (ziemski i grodzki), krasnostawski i świdnicki.

Maciej Mulawa - tel.: 606 925 977; flzb@lbl.pl

 

Lp.

Imię i nazwisko

Lokalnego Animatora

Powiat

Telefon / mail

1.

Emilia Żuber

Janowski

508 120 115
 emilia.zuber@wp.eu

  1.  

Andrzej Klucha

Biłgorajski

509 655 124
 klucha.andrzej@wp.pl 

  1.  

Aneta Hołuj

Hrubieszowski

 607310 037
 aneta-holuj@wp.pl

  1.  

Ela Matyjanka

Tomaszowski

609105123
 elkam2@tlen.pl;

  1.  

Daria Burcon

Zamojski  ziemski

796498066
 daria.burcon@wp.pl

  1.  

Marcelina Pogódz-Kukiełka

Zamojski  grodzki

697683765
 marcelinap0@vp.pl

  1.  

Katarzyna Janiak Olszacka

Chełmski  grodzki

781027695
katarzyna.olszacka@onet.pl

  1.  

Renata Lalik

Chełmski  ziemski

507 695 687
renata-lalik@wp.pl   

  1.  

Elżbieta Makuch

Krasnostawski

602527065
elamakuch@op.pl

  1.  

Wioletta Wilkos

Kraśnicki

608635477
wwilkos@interia.pl

  1.  

Robert Obel

Opolski

725475546
oobelrobert@gmail.com

  1.  

Agnieszka Cieśluk

Świdnicki

665 226 207
agnieszka.anna.ciesluk@gmail.com 

 

 

Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 2 (2017)

Mapa Subregionalnych Aminatorów


Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO (2014 - 2016)

Mapa Mobilnych Aminatorów