Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Aktualności

31.05.2017

Niniejszym, zamieszczam listę dofinansowanych projektów złożonych w konkursie grantowym w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 2". Dofinansowanie otrzymało 92 projekty na łączną sumę 416.645,00 zł.

>>>lista oceny merytorycznej wraz z informacją o dofinansowaniu pdf<<<

Lista zawiera inormacje o punktacji przyznanej przez ekspertów, kwocie wnioskowanej i kwotę dofinansowania (jeżeli projekt otrzymał dotację). 

Projekty które otrzymały dotację w najbliższych dniach będą mailowo o tym poinformowane i poproszone o przygotowanie danych do umowy i kolejnych krokach współpracy. Prosimy sprawdzać maila podanego we wniosku i na nie odpowiadać. W przypadku braku kompletu danych do umowy ( w terminie do 2 tygodni od wysłania maila z prośbą) dotacja przechodzi na kolejną organizację z listy projektów niedofinansowanych. Koszty kwalifikowalne będą od 1 czerwca 2017 r. (jeżeli projekt zakładał taki termin rozpoczęcia).

Przyznana wysokość dotacji nie podlega negocjacjom. Jeżeli Państwo nie przyjmą zaproponowanej dotacji kwota dofiansowania przechodzi na kolejną organizację z listy projektów niedofinansowanych. Sugestie co do obcięć w budżetach otrzymają Państwo mailowo. Wnioskodawca nie ma obowiazku pokrywania obciętej kwoty dotacji z innych źródeł, może poprostu zrezygnować z tego kosztu.

Prośby o przedstawienie szczegółowej punktacji z kart oceny oraz ewentualne komentarze ekspertów prosimy kierować wyłącznie na maila flzb@lbl.pl. Prośby prosimy kierować wyłącznie z maila na który został złożony wniosek w terminie do końca czerwca 2017r.