Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Aktualności

19.06.2018

Szanowni Państwo miło nam poinformować, że otrzymaliśmy grant na kontynuację konkursu grantowego Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3 .

Planujemy następujący harmonogram na 2018 r.:

  • Czerwiec – lipiec 2018r. - animacja i szkolenia. W czerwcu szkolenie animatorów, w lipcu szkolenia beneficjentów.
  • Lipiec 2018r. – nabór wniosków.
  • Sierpień 2018 r.- ocena i podpisanie umów.
  • Wrzesień – Listopad 2018r. - realizacja mikrograntów

W każdym powiecie chcemy znaleźć jedną osobę która chciała by z nami współpracować jako Lokalny Animator (pierwszeństwo mają osoby które były Animatorami w poprzednich edycjach konkursu) czyli:

  1. osoba która będzie chętna pomóc innym ze swojego powiatu w przygotowaniu wniosku do konkursu.
  2.  animator będzie pomagał w miarę swoich możliwości i czasu woluntarystycznie.

 

 

Plusy bycia Animatorem:

  1. Animator Lokalny będzie miał do rozdysponowania pulę 10 pkt dla wniosków ze swojego powiatu.
  2. Animator będzie miał wpływ na regulamin i dokumentację konkursową.
  3. Animator 27 czerwca o godzinie 12.00 weźmie udział w poszerzonym i szczegółowym szkoleniu w Biłgoraju z zakresu regulaminu i pisania wniosków w konkursie (Powiaty południowe) oraz 28 czerwca w sali CSK w Lublinie o godzinie 10:00 (Powiaty północne)

 

Swoją kandydaturę dla powiatów z południa województwa tzn powiaty: chełmski (ziemski i grodzki), kraśnicki, opolski i świdnicki (w pozostałych powiatach animatorami zostaną osoby które pełniły tą funkcję w poprzednim roku) należy wysłać na maila flzb@lbl.pl (proszę napisać kilka słów o sobie, kontakt oraz powiat w który chcą państwo działać) do 25 kwietnia 2018 r. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy po jednej osobie dla każdego powiatu. W szczególności szukamy osób związanych z organizacjami pozarządowymi i grupami nieformalnymi oraz z samorządami.

Powiaty Południowe obsługuje Fundacja FLZB tj: opolski, kraśnicki janowski, hrubieszowski, tomaszowski i biłgorajski, chełmski (ziemski i grodzki), zamojski (ziemski i grodzki), krasnostawski i świdnicki.

Dla pozostałych powiatów nabór prowadzi drugi operator – kontakt:  biuro@flop.lublin.pl.