Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Aktualności

11.12.2020

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej razem z naszym partnerem Biłgorajską Telewizją Kablową zaprasza na warsztaty        on-line dla lokalnych liderów. Tematem spotkania będzie „Dziennikarstwo telewizyjne i prasowe – jak budować przekaz słowem i obrazem?”

Warsztaty poprowadzi Gabriela Figura – dziennikarka (BTK, Kwartalnik Tanew), animatorka kultury także  trenerka z zakresu komunikacji interpersonalnej/ kreatywności/ wystąpień publicznych.

Zapraszamy. Liczba miejsc uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W programie warsztatów zostaną omówione następujące zagadnienia:

1. Jak budujemy skuteczny przekaz, czyli konstruujemy informację prasową, którą wszyscy będą chcieli przeczytać i której treść zostanie zrozumiana.

2. Dziennikarstwo telewizyjne – podstawowe informacje, czyli co to jest off, przebitka i setka. 3. Na co trzeba zwrócić uwagę przy realizacji nagrań: jak ustawić kadr, balans bieli, oświetlenie itp.

4. Najczęściej popełniane błędy podczas nagrań wypowiedzi, czyli czego się wystrzegać w formie i treści.

5. Autoprezentacja przed kamerą, czyli o tym jak najlepiej wykorzystać swój czas antenowy.

 Warsztaty odbędą się 17 grudnia o godz. 15:00. Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach on-line proszone są o kontakt z biurem FFLZB (e-mail:flzb@lbl.pl, tel.572-603-592).

Warsztaty będą zorganizowane w ramach projektu „Wirtualna przestrzeń S.O.W.A.” finansowanego ze środków Programu Lokalne Partnerstwa PAFW Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.