Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Aktualności

26.04.2023

Niniejszym, zamieszczam listę oceny merytorycznej z informacją o dofinansowaniu projektów złożonych w konkursie grantowym w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 5" w 2023 roku. Dofinansowanie otrzymało 54 projektów na łączną kwotę 311.016 zł.

>>>lista oceny merytorycznej wraz z informacją o dofinansowaniu pdf<<<

Lista zawiera inormacje o punktacji przyznanej przez ekspertów (włączając punkty dodatkowe), kwocie wnioskowanej i kwotę dofinansowania (jeżeli projekt otrzymał dotację).

Projekty które otrzymały dotację niebawem będą mailowo o tym poinformowane i poproszone o przygotowanie danych do umowy i kolejnych krokach współpracy (pierwsza połowa maja br.). W przypadku gdy ocena formalna "wymaga wyjaśnień" wnioskodawcy którzy otrzymali dotację będą poproszeni zgodnie ze szczegółową oceną formalną o konkretne uzupełnienia, zmiany, oświadczenia lub wyjaśnienia dotyczące ich wniosku. Prosimy sprawdzać maila podanego we wniosku i na nie odpowiadać. W przypadku braku kompletu danych w terminie do 7 dni roboczych od wysłania maila z prośbą, dotacja przechodzi na kolejną organizację z listy projektów niedofinansowanych.

Przyznana wysokość dotacji nie podlega negocjacjom. Jeżeli Państwo nie przyjmą zaproponowanej dotacji, kwota dofiansowania przechodzi na kolejną organizację z listy projektów niedofinansowanych. Sugestie co do obcięć w budżetach otrzymają Państwo mailowo. Wnioskodawca nie ma obowiazku pokrywania obciętej kwoty dotacji z innych źródeł, może poprostu zrezygnować z tego kosztu.

Jeżeli w trakcie podpisywania umowy okaże się, że wniosek nie spełni wszystkich kryteriów formalnych lub nie uzupełni wymaganych danych, kwota dofiansowania przechodzi na kolejną organizację z listy projektów niedofinansowanych.

Prośby o przedstawienie szczegółowej punktacji z kart oceny oraz ewentualne komentarze ekspertów prosimy kierować wyłącznie na maila flzb@lbl.pl. Prośby prosimy kierować wyłącznie z maila na który został złożony dany wniosek w terminie do końca maja 2023r.

Po długim wekendzie będziemy się z Państwem kontaktować w sprawie podpisania umowy. Informujemy, że posiadamy środki z  NIW i środki przelejemy odrazu po podpisaniu umowy. PROSIMY O CIERPLIWOŚĆ i w razie gdyby niedostali Państwo maila od opiekuna do połowy maja br. prosimy o kontakt mailowy flzb@lbl.pl lub telefoniczny (lista telefonów)!

Wszystkie koszty poniesione w okresie realizacji Państwa projektu a przed wypłatą dotacji będą oczywiście REFUNDOWANE!

Informuję że biuro czynne będzie dopiero po długim wekendzie od 4 maja 2022r.