Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Aktualności

31.08.2014

Szanowni Państwo

Niniejszym, zamieszczam listę oceny merytorycznej wniosków złożonych w pierwszym konkursie grantowym w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO".

>>>lista wyników oceny merytorycznej w pdf<<<

więcej »
22.08.2014

Szanowni Państwo

Niniejszym, zamieszczam listę oceny formalnej wniosków złożonych w pierwszym konkursie grantowym w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO"

>>> lista wyników oceny formalnej w pdf <<<

więcej »
19.08.2014

Szanowni Państwo.

W systemie zostało zarejestrowanych 672 wnioski, z czego złożonych zostało 603. Złożone wnioski zostały przekazane do oceny formalnej i merytorycznej którą dokonuje niezależna grupa ekspertów.

Nie wcześniej niż 21 sierpnia planujemy opublikować listę wniosków ocenionych formalnie a przed końcem miesiąca listę wniosków do dofinansowania.

Informujemy, że najwięcej wniosków wpłynęło z miasta Lublin i powiatu lubelskiego (razem 118 wniosków) oraz powiatu biłgorajskiego (68 wniosków). Natomiast najmniej wniosków wpłynęło z powiatu ryckiego (9 wniosków) i puławskiego (10 wniosków).

więcej »
11.08.2014

1. Konstrukcja budżetu:
- nie wpisywanie kwot z dotacji,
- zakładanie środków na księgową w przypadku gdy grupa nieformalna składa bezpośrednio przez Operatora (Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej),
- nie konsultowanie budżetu z Fundacją FLZB, w przypadku gdy grupa nieformalna wniosek składa bezpośrednio na Operatora.

więcej »