Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Aktualności

01.04.2020

Szanowni Państwo

Informujemy, że termin naboru wniosków w ramach konkursu Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 4 został przedłużony do 5 kwietnia 2020r.

Zespół projektowy podjął taką decyzję po rozpatrzeniu wszystkich próśb beneficjentów zgłaszających trudności związane z sytuacją epidemiologiczną w kraju (większe niż zwykle obciążenie Internetu, problemy komunikacyjne oraz inne problemy). W związku z tym niektóre organizacje i grupy nieformalne nie mogły dokończyć swoich wniosków w terminie do 31 marca 2020r.. Organizacje które złożyły wniosek w terminie informujemy, że w przypadku takiej samej liczby punktów oferta złożona wcześniej będzie wyżej na liście projektów do dofinansowania.

więcej »
01.04.2020

Działasz w młodej organizacji pozarządowej lub grupie nieformalnej w woj. lubelskim? Zrealizowałeś już pierwsze działania i niewielkie projekty? Chcesz się rozwijać i sięgnąć po kolejne i większe wsparcie? - jeśli tak, to ten projekt jest skierowany właśnie do Ciebie!.

więcej »
20.03.2020
13.03.2020
Szanowni Państwo w związku z zagrożeniem koronawirusem COVID-19 informujemy, że pozostałe szkolenia zaplanowane w dniach 16-19 marca będą przeniesiona na 30-31 marca a jeżeli sytuacja się nie poprawi szkolenia te zostaną odwołane.
W związku z tym w drugiej połowie marca zorganizujemy dla dodatkowe WEBINARIA obejmujące program szkoleń. Prosimy również o kontakty telefoniczne i mailowe z naszymi animatorami, spotkania osobiste będziemy ograniczać do minimum.
więcej »