Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Aktualności

11.08.2014

1. Dlaczego nie mogą zapisać wniosku tymczasowo?

Należy uważnie wypełnić wszystkie wymagane pola wniosku. Jeżeli pominęliśmy wymagane pole po kliknięciu ZAPISZ formularz podkreśli na czerwono niewypełnione pole. Jeżeli wszystko zostało poprawnie napisane po kliknięciu ZAPISZ formularzy wyświetli informacje o zapisaniu i wysłaniu na maila hasła do logowania oraz pojawi na dole kolejny przycisk KONTYNUUJ.

 

więcej »
07.08.2014

1. Z niepokojem obserwujemy, że do konkursu wpływa zbyt duża ilość wniosków od grup nieformalnych wskazujących naszą Fundację FLZB jako wnioskodawcę (z pominięciem lokalnej organizacji) bez uzgadniania z nami budżetu. Bardzo prosimy, przed złożeniem takiego wniosku uzgodnić z nami budżet projektu oraz sposób wykorzystania zakupionego w ramach grantu sprzętu po realizacji projektu.

2.  W przypadku grup nieformalnych/samopomocowych bardzo prosimy mocno wyakcentować w rezultatach projektu plany na przyszłość danej grupy. Chodzi nam o to czy grupa będzie się formalizować w tym roku (np. jako Stowarzyszenie), oraz na jakim jest to obecnie etapie (podpisane porozumienie, przygotowany wzór statutu, złożony lub przygotowany wpis do KRS itd.

więcej »
30.07.2014

Informuję, że wpłynęło już 5 pierwszych wniosków. Zachęcam do składania wniosków wcześniej, gdyż wtedy mamy możliwość ich wcześniejszego sprawdzenia. Jeżeli wykryjemy jakieś błędy, poinformujemy o nich i będą mieli Państwo jeszcze wtedy czas na poprawki. Przypominam, że termin składania wniosków upływa 15 sierpnia 2014r.

więcej »
16.07.2014

Od wczoraj można skłądać wnioski o dofinansowanie w konkursie „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO”. Rozpoczynają się w zwiazku z tym szkolenia dla beneficjentów. W każdym powiecie województwa lubelskiego odbędą się spotkania z przedstawicielami młodych organizacji pozarzadowych, grup nieformalnych i grup samopomocowych. Zgodnie z harmonogramem szkolenie w Biłgoraju było pierwszym z 24 zaplanowanych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkania w dogodnych lokalizacjach.

więcej »