Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Aktualności

29.04.2019

Niniejszym, zamieszczam listę oceny merytorycznej z informacją o dofinansowaniu projektów złożonych w konkursie grantowym w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3" w 2019 roku. Dofinansowanie otrzymało 69 projektów na łączną sumę 301.000 zł.

więcej »
15.02.2019

Jeżeli pierwszy raz wypełniają Państwo wniosek w konkursie proponujemy obejrzeć film z zasad jego obsługi. Dotyczy on wcześniejszej wersji konkursu ale zasada działania formularza jest bardzo podobna.


 

więcej »
08.02.2019
W ramach projektu oferujemy Państwu przeprowadzenie bezpłatnych warsztatów animacyjnych dla młodych organizacji lub grup nieformalnych z powiatów: kraśnickiego, opolskiego, ryckiego lub parczewskiego.
 
W programie przewidujemy:
- diagnoza problemów,
- myślenie projektowe,
- poszukiwanie, identyfikacja i budowanie dobra wspólnego,
- budowanie partnerstwa,
planowanie rozwoju i źródeł finansowania działalności organizacji.
 
Warsztaty prowadzi Irena Gadaj Animato Dobra Wspólnego PAFW.
 
Warsztaty możemy zorganizować w zależności od potrzeb w siedzibie Państwa organizacji lub innym miejscu. Termin do uzgodnienia w okresie od 9.02.2019r. do 30.09.2019r.
 
Prowadzimy nabór ciągły, chęć skorzystania należy dokonać przez wysłanie na adres mailowy flzb@lbl.pl prośby o zorganizowanie warsztatu z podaniem: nazwy organizacji lub grupy nieformalnej, terminu i miejsca oraz krótkie uzasadnienie potrzeby takiego warsztatu.
więcej »
01.02.2019

Szanowni Państwo publikujemy harmonogram szkoleń w lutym 2019r. w ramach konkursu grantowowego "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3" w poszczególnych powiatach.

Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Serdecznie zachęcamy wszystkich którzy chcą złożyć swój projekt w konkursie do skorzystania z nich. Będzie możliwość zadawania pytań dotyczących konkursu i umówienia się na indywidualne konsultacje wniosków z Mobilnym Animatorem.

więcej »