Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Aktualności

30.07.2014

Informuję, że wpłynęło już 5 pierwszych wniosków. Zachęcam do składania wniosków wcześniej, gdyż wtedy mamy możliwość ich wcześniejszego sprawdzenia. Jeżeli wykryjemy jakieś błędy, poinformujemy o nich i będą mieli Państwo jeszcze wtedy czas na poprawki. Przypominam, że termin składania wniosków upływa 15 sierpnia 2014r.

więcej »
16.07.2014

Od wczoraj można skłądać wnioski o dofinansowanie w konkursie „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO”. Rozpoczynają się w zwiazku z tym szkolenia dla beneficjentów. W każdym powiecie województwa lubelskiego odbędą się spotkania z przedstawicielami młodych organizacji pozarzadowych, grup nieformalnych i grup samopomocowych. Zgodnie z harmonogramem szkolenie w Biłgoraju było pierwszym z 24 zaplanowanych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkania w dogodnych lokalizacjach.

więcej »
14.07.2014

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej ogłasza KONKURS GRANTOWY w ramach projektu "Mikrodotacje FIO Lubelskie Lokalnie"

więcej »
13.07.2014

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej ogłasza nabór na ekspertów do oceny merytorycznej wniosków w konkursach grantowych w ramach projektu "Mikrodotacje FIO Lubelskie Lokalnie" dofinansowanego ze środków Funduszy Inicjatyw Lokalnych.

więcej »