Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Aktualności

12.03.2020

Szanowni Państwo szkolenia zaplanowane na dziś w Chełmie i Krasnystawie ODBĘDĄ SIĘ zgodnie z planem. Z uwagi na sytuację związaną z koronawirusem szkolenie w Starostwie Powiatowym w Chełmie (Plac Niepodległości 1) odbędzie się nie w sali 83 ale w pomieszczeniach stołówki Starostwa. Informujemy, że dla osób obawiających się o swoje zdrowie zorganizujemy w drugiej połowie marca webinaria on-line.

więcej »
28.02.2020

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej i Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych ogłaszają KONKURS GRANTOWY w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 4"

TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: od 1 marca do 31 marca 2020 r., do godziny 23:59.

więcej »
27.02.2020

Szanowni Państwo publikujemy harmonogram szkoleń w marcu 2020r. w ramach konkursu grantowowego "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 4" w poszczególnych powiatach.

Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Serdecznie zachęcamy wszystkich którzy chcą złożyć swój projekt w konkursie do skorzystania z nich. Będzie możliwość zadawania pytań dotyczących konkursu i umówienia się na indywidualne konsultacje wniosków z Animatorem.

więcej »
26.02.2020
W ramach projektu oferujemy Państwu przeprowadzenie bezpłatnych warsztatów animacyjnych dla młodych organizacji lub grup nieformalnych z powiatów grodzkich: Zamość, Chełm i Biała Podlaska.
Sugerujemy aby w ramach warsztatu wzięła udział grupa kilku - kilkunastu osób z jednej lub kilku oragnizacji. W ramach warsztatu będzie można przygotować wniosek do konkursu, ale również w programie przewidujemy następujące moduły:
- diagnoza problemów,
- myślenie projektowe,
- poszukiwanie, identyfikacja i budowanie dobra wspólnego,
- budowanie partnerstwa,
- planowanie rozwoju i źródeł finansowania działalności organizacji.
więcej »